مرکز تخصصی چاپ و تکثیر CD - DVD

حساب دونالد ترامپ در توییتر به‌صورت دائمی مسدود شد

توییتر ساعاتی پیش با انتشار بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد حساب کاربری دونالد ترامپ، رئیس ‌جمهور ایالات متحده‌ی آمریکا را به‌صورت دائمی مسدود کرده است. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که طی روزهای گذشته طرفداران دونالد ترامپ با مطرح کردن ادعای تقلب در انتخابات ایالات متحده‌، به محل برگزاری جلسات کنگره‌ی آمریکا موسوم ‌به کپیتال (Capitol) هجوم بردند و در نتیجه‌ی این اتفاق پنج نفر کشته شدند.

توییتر در بیانیه‌ی مطبوعاتی می‌نویسد‌: «به‌ دنبال بررسی نزدیک توییت‌های اخیر حساب کاربری realDonaldTrump@ و محتوای آن‌ها، ما به‌صورت دائمی این حساب کاربری را به ‌دلیل خطر ترغیب ‌به ایجاد خشونت بیشتر، مسدود کرده‌ایم.» 

طرفداران ترامپ به انتخاب جو بایدن به‌عنوان رئیس ‌جمهور منتخب آمریکا معترض هستند و می‌گویند او عادلانه برنده‌ی انتخابات نشده است. همین موضوع باعث شد مردم به کنگره هجوم ببرند و به مهم‌ترین اتاق‌های کنگره نیز نفوذ کنند.

در پی این اتفاقات، دونالد ترامپ توییت‌هایی در حمایت از اعتراضات منتشر کرد که با واکنش توییتر مواجه شد. توییتر ابتدا برچسب‌هایی روی توییت‌ها قرار داد و سپس اعلام کرد حساب ترامپ را به‌صورت موقت مسدود کرده است و ۱۲ ساعت پس از حذف سه توییتِ نقض‌کننده‌ی قوانین، حساب ترامپ به‌حالت عادی بازمی‌گردد؛ اما این شبکه‌ی اجتماعی در همان زمان هشدار داد که در صورت ادامه‌ی نقض قوانین، احتمالا حساب ترامپ برای همیشه مسدود می‌شود

منبع زومیت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز چاپ سی دی می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح