مرکز تخصصی چاپ و تکثیر CD - DVD

نوآوری در چاپ قوطی های فلزی

چاپ قوطی های فلزی در "نمایشگاه یورو کن تک".این نمایشگاه فرصتی عالی برای فعالان مختلف در این حوزه از صنعت فراهم نموده تا گرد هم ایند و با آخرین فناوری های موجود در این عرصه آشنا شوند.
بازدیدکنندگان با حضور در رویداد آتی یورو کن تک(Euro CanTech) که از 19 تا 21 مارس در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد می­توانند با آخرین پیشرفت­های شرکت ترلبورگ (Trelleborg) در زمینۀ تجهیزات چاپ آشنا شوند. این شرکت همکاری نزدیکی با دیگر سازندگان چاپگر در سراسر اروپا دارد تا بتواند محصولات تولیدی خود را به محصولاتی تبدیل نماید که بتوان از آنها در طول تولید قوطی­های فلزی استفاده نمود.
ماتیاس هورن مدیر فروش منطقه­ای (اروپا، خاورمیانه و آفریقا) شرکت ترلبورگ می­گوید:" بلنکت ­های تولیدی ترلبورگ می­توانند در هر دستگاه چاپی که تصور می­کنید مورد استفاده قرار می­گیرند، از چاپ مجله گرفته تا دکورهای فلزی و از تولیدات تجاری عمومی گرفته تا چاپ­های خاص و سفارشی. بازار چاپ روی قوطی­ها، نظیر چاپ روی قوطی نوشیدنی­ها، بازار رو به رشدی بوده و پرینتک (Printec) یک برند مهم در این زمینه محسوب می­شود. نام پرینتک مترادف است با  برتری کامل در زمینۀ بسته بندی و چاپ روی نوشیدنی­ ها."
ما در هر کشور اروپایی، همکاری نزدیکی باچاپخانه دارانی داریم که به چاپ روی قوطی­های آلومینیومی مشغول هستند. این یک حوزۀ کاملا تخصصی است که انعطاف­ پذیری بالایی داشته و فعالان این حوزه به دنبال ارائه کیفیتی قابل قبول برای چاپ و ساخت قوطی­های آلومینیومی می­باشند که برندهای معتبری در این زمینه وجود دارند. پرینتک یکی از نام­هایی است که در این حوزه فعالیت عمده دارد و به شرکت­های بزرگ تولیدکنندۀ نوشیدنی کمک می­کند تا چاپ آنها روی قوطی بسیار چشم­گیر بوده و در قفسه­ های فروشگاهی، توجه همگان را به خود جلب نمایند.
پرینتک می­ تواند بلنکت­ های تولیدی خود را در هر شکل و هر اندازه تولید نماید و از آنها در تولید قوطی­های یک، دو یا سه تکه استفاده نماید. فرمول درج برچسب­های روی قوطی­ ها مطابق با نیازهای چاپگرها توسعه یافته است.
 
به نقل از Meprinter/ایپینا
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز چاپ سی دی می باشد.
طراحی سایت : ایران طراح